vebitcoin.com da faaliyetlerini durdurdu

Gri

Lahmacun
Yönetici
Kayıt tarihi
23 Mart 2021
Mesaj
299
Thodex'in sahibinin şirketi kapatıp yurtdışına kaçmasının ardından, bu akşam saatlerinde de vebitcoin.com isimli borsanın faaliyetlerini ekonomik nedenlerle durdurduğu haberi geldi. Şirket, internet sitelerinde şöyle bir açıklama yayınladı:
Son dönemde kripto para sektöründe yaşanan gelişmelerden dolayı işlemlerimizde beklenenden çok daha fazla bir yoğunluk meydana geldi. Bu durumun finansal alanda şirket olarak bizi çok zorlu bir sürece sürüklediğini üzülerek belirtmek isteriz. Tüm düzenlemeleri ve hak taleplerinizi gerçekleştirebilmek adına faaliyetlerimizi durdurma kararı aldık. Size en yakın sürede bilgilendirme sağlayacağız.
En son, bitcoin borsalarında fiyatlar çok keskin bir düşüş yaşamıştı. Bakalım ilerleyen günlerde neler olacak...
 
H

Hannibal

Guest
Yerli kripto para borsalarının artık işi bitik derim.Çünkü sedece Türkiye'den yatırımcı ile işlem yapan borsalar, uluslararası değiller ve bu onların, özellikle bu tür sorunlu günlerde ayakta kalmasını zorlaştırmaktadır.Kripto para borsaları içerisinde en sağlam gözükenler ilk 5 içerisindekilerdir her zaman.Kripto paralarda da en sağlamlar ilk 100, sonrasında ilk 200, 300, 400, 500 e kadar olanlardır.
 

Deepest

Deneyimli üye
Yönetici
Kayıt tarihi
23 Mart 2021
Mesaj
757
Bitcoin hesabı olan kişiler dikkat edin hesaplarına bloke koyan çok banka var . Her türlü mağduriyet yaşatacak gibi duruyor bu coin mevzusu
 
R

Rick

Guest
Kripto para balon değil ki bir gerçek.Özgür Demirtaş'ın dediği bir çok kripto paranın yok olacağı.Bunu Özgür hocanın demesine gerek yok ki ben bile tahmin edebiliyorum.Alt yapısı, projesi sağlam olmayan, merkeziyetli olanlar başta gümleyip gidecek zaten.Ancak projesi ve altyapısı sağlam olanlarda herhangibir sorun yaşanmayacak.Bu da diğer hisse senetleri borsası gibi bir şey.

Geleceğin yapısı DeFi teknolojisi ve Blockchain alyapısıdır.Bunu sağlayanlar ayakta kalır.
 
R

Rick

Guest
NFT Coinlere kolay kolay birşey olmaz...Ayrıca arkasında şirketlerin olduğu, sağlam projelerin bulunduğu coinler sorunsuzdur...Düşer çıkar, ama balon değiller.
 
Top