Önerilerim Olacak.

Candan

Doğa Sevdalısı
Tam Üye
Birkaç öneride bulunmak istiyorum. Bunu tenkit mahiyetinde yaptığımı sanmayın lütfen.
Mustafa kemal Atatürk'e ait özel bir katagori olmasın mı?
Mustafa Kemal Atatürk ana başlık,
Alt başlıklara ayrılabilinir.
Hoş geldiniz | Esen kalınız anabaşlık olur.
Alt forum olarak
. Günaydın
. Esen kalınız
Altına da yeni gelenlere hoşgeldin mesajları devam eder gider.
Edebiyat konusuna
Türkçemiz başlığı bence gerekli. Buraya İmla kuralları, yanlışlar doğrular, deyimler atasözleri... vs. vs. eklenir.
Türk edeiyatı
. Türk edebiyatı ustaları (biyografileri işlenir)
Dünya edebiyatı
. Dünya edebiyatı ustaları
Şiirler ilave edilebilir.
Sağlık
Alternatif tıp
eklenirse, şifalı bitkiler ve besinler işlenir.
Çiçek
denilmiş. Bence dar kapsamlı.
Bağ - bahçe - Çiçek -ağaç olur mu :)
------
Sevgili yöneticiler, biraz fazla oldum biliyorum. Değişiklikleri ve ilâveleri yapmayabilirsiniz gücenmem :)

Yakida

From bay
Yönetici
Hoşgeldiniz ana başlık olur alt başlık olarak da günaydın ve esen kalınız olabilir.
Atatürk elbette lâzım ben de düşünüyordum onu hatta bende hiç bilinmeyen Atatürk fotoğrafları var onları tarayıcıdan geçirip yayınlamayı yapacağım işler sırasına koymuştum.
Diğer söylediklerin de konuşulur elbet.
Daha çok yeni bir siteyiz zamanla sizlerden gelen öneriler doğrultusunda şekillendiririz tabii.:)

Gri

Lahmacun
Kurucu
Tenkit olsa ne farkeder, tabii ki eleştirileriniz de olacak, olmalı da. O yüzden lütfen rahatça, aklınızdan ne geçiyorsa paylaşın bizimle. Bizimle diyorum ama araya bir set çekmeden, geçmişte de, bugün de, yarın da kendimi(zi) teknik konular ve biraz da düzenleme işleri dışında herhangi bir üye kadar değerli görüyorum, daha fazla değil. O yüzden içimden geldiği gibi her konuya yazıyorum.

Önerilerinize gelince, zaten yarın Yakida'nın açık renkli teması için bilgisayar başına oturacağım, hem o zamana kadar yeni fikirler de gelir, o zaman baksak olur mu?

Trafik yorgunuyum bu akşam. :)

Candan

Doğa Sevdalısı
Tam Üye
Henüz yeni kurulmuş bir forum sitesi olmasına rağmen, bir hayli iyi durumdasınız. Giderek, daha da iyi olacağından eminim. Sonuçta bu işler kolay değil :)

Önerilerinize gelince, zaten yarın Yakida'nın açık renkli teması için bilgisayar başına oturacağım, hem o zamana kadar yeni fikirler de gelir, o zaman baksak olur mu?
Tabi ki olur. Acelemiz yok nasılolsa :)

Gri

Lahmacun
Kurucu
Merhaba, önerilerinizin bir kısmını uyguladık, geri kalanlarını da, henüz içeriği çok taze olan forumumuz geliştikçe uygulamak için dikkatlice not aldık.

Çok teşekkür ediyorum, çünkü her ne şekilde olursa olsun önerileriniz çok değerli. Forumu kullanacak olan herkesin önerilerini çekinmeden dile getirmesini, kıyasıya eleştirmesini diliyorum. :)