Keşke ve İyiki dedikleriniz nelerdir ?

Tatar

Carpe diem
Tam Üye
Keşke; keşke yaptığım her işte profesyonel olabilseydim. (Spor,sanat,iş).İyiki; profesyonel olmamışım belkide onun getireceği sorumluluklar ile bugün kazandığım tecrübe yelpazem kısıtlı olacaktı. (%100) O yüzden çok şükür keşkem yok gibi ama bugünüm iyi ki🙏

uykumvar

Azimli üye
Tam Üye
  • Keşke hepsini değil ama bazı yanlışlarımı geri dönüp yapmama şansım olsaydı. O zaman belki şimdiye göre daha iyi bir konumda olurdum.
  • İyiki geçen 10 sene içinde güzel arkadaşlıklar biriktirmişim, onlar olmasaydı o dönemi kolay atlatamaz, daha büyük yanlışlar yapardım. :)

Gri

Lahmacun
Kurucu
Keşke, Dipsiz (Kuyu) Forum'u, yine aynı dostlarımla daha önce yeniden diriltseydim.

İyi ki, geç olmadan yeniden forumu canlandırmışız, iyi ki hep birlikte başladık.

Yakida

From bay
Yönetici
Dipsiz kapandıktan sonra zaman zaman keşke tekrar kurulsaydı dediğim oldu, sonunda kuruldu
Şimdi iyi ki kuruldu diyorum.
Bunun dışında hayatımda kendim için keşke dediğim iki konu var: Birisi keşke babamı erken yaşta kaybetmeseydim ikincisi de keşke sağlığım iyi olsaydı...

Tatar

Carpe diem
Tam Üye
Dipsiz kapandıktan sonra zaman zaman keşke tekrar kurulsaydı dediğim oldu, sonunda kuruldu
Şimdi iyi ki kuruldu diyorum.
Bunun dışında hayatımda kendim için keşke dediğim iki konu var: Birisi keşke babamı erken yaşta kaybetmeseydim ikincisi de keşke sağlığım iyi olsaydı...
Baban için üzüldüm bende anne babami genç yaşta kaybettim.Allah evlat acısı göstermesin.Keskeye girersek bende bu konuda senleyim 😭