Dök İçini

joker

Merhaba 8. Gün
Tam Üye
Kayıt tarihi
24 Mart 2021
Mesaj
129
Aklına ne eserse dök içindekileri :)

Mesela biraz önde ben deneme başlıklı bir konu gördüm sanki gördüğüm gibi uçtuu gitti :)
 

joker

Merhaba 8. Gün
Tam Üye
Kayıt tarihi
24 Mart 2021
Mesaj
129
evet bu gün özel hastanenin bir soygunculuğuna daha şahit olduk. Ve kesinlikle doğum yapmayacaksanız lütfen özel hastaneye uğramayın. Arkadaşım kovid testi için gidiyor, kan tahlili alıyorlar, bu kovid testi sürüntü ile alınmıyor muydu diyor, hala ses çıkarmıyor doktor, tahliller çıktıktan sonra hastaneye tekrar gidiyor ve doktor şu cümleyi kuruyor "şekerim burada kovid testi yapılmıyor, kanında bakteri gördüm biraz sana tavsiyem en yakın kovid testi yapan bi hastaneye git" :D şimdi bu doktoru hangi kürekle dövmek lazım bilemedim.

günün çıkarılacak dersi: özel hastanelere çokta güvenmeyin.
 

Deepest

Deneyimli üye
Yönetici
Kayıt tarihi
23 Mart 2021
Mesaj
757
Maalesef özel hastaneler böyle.
Parmağım incindi diye gidiyorsun. Kan ve idrar tahlili yapıyorlar . :mad:
Bu nedenle her yapılan işlemlerin yazıldığı fatura isteyeceksiniz ve Sağlık Bakanlığına bilgi vereceğim diyeceksiniz . Görün bakın fatura nasıl düşüyor
 

Tatar

Carpe diem
Tam Üye
Kayıt tarihi
27 Mart 2021
Mesaj
245
Bende içimi döküyorum.Kaferya ve mekanlarda insanlar ağız ağıza maskesiz otururken biz çalışanlar işyerinde caddede sokakta metroda arabada heryerde maske ile yular gibi dolaşırken Pazar günleri de ödül gibi eve kapaniyoruz.Nerede adalet nerede hak nerede hukuk tamamen guguk. Bu kadar çarpık bir düzen olamaz olmamalı 😭😭😭
 

Candan

Doğa Sevdalısı
Tam Üye
Kayıt tarihi
16 Mayıs 2021
Mesaj
229
Üç güncük güzel havadan sonra, yine insanın içini karartan hava başladı. Dün için, NRW de şimşek fırtına bekleniyordu. İyi ki bizi kapsaması.
 

Candan

Doğa Sevdalısı
Tam Üye
Kayıt tarihi
16 Mayıs 2021
Mesaj
229
Evet yine de maskeni tak...Ben de bugün saat 16:40 da oluyorum aşımı.Ama maskeye devam şimdilik.Kimseciklerin olmadığı yerde maskeyi indir çünkü karbondioksit solursun, insanlar kalabalıklaştığında çek maskeni...:)
Bakma öyle yazdığıma. Maskemi hep takıyorum. Kapalı yerlere maskesiz zaten almıyorlar.
Haftaya Pazar günü de, 2. aşımı olacağım :)
 
Top