Çay Bahçesi

joker

Merhaba 8. Gün
Tam Üye
ee3cb212e1b0fecca4b88a546f951fc9.jpg

Forumda karşılıklı sohbet etmek istediğimiz zaman buradan yazışalım. Güncel durumunuz olur, ay iki lak lak edeyim içim açılsın olur, size merhaba densin istersiniz. Hal hatır sormak istersiniz. Buyurun lütfen çay bahçesine. Konuşalım, fikir alışverişi yapalım, dertleşelim. Dökün içinizi doyasıya :)

Çaylar müesseden :) :kahve:

Deepest

Deneyimli üye
Yönetici
Dostla içilen kahvenin tadına doyum olmaz:)

Yakida

From bay
Yönetici
Mekan çok güzel, fikir çok güzel, ben de bir şekerli kahve alayım lütfen.:)

Deepest

Deneyimli üye
Yönetici
Tabii hemen geliyorr.

Ben bir yandan photoshop yapıyorum ,bir yandan kahve içerken sohbet edelim :)

Yakida

From bay
Yönetici
Tamaaam teşekkür ederim oturup bekiyorum. Ben de bir ara Photoshop yapıyordum çok yorucu geldi devam edemedim, birkaç amatör çalışma yapmıştım onları göndereyim bir ara. :)

Deepest

Deneyimli üye
Yönetici
Çok yorucu ,delireceğim :(

Deepest

Deneyimli üye
Yönetici
Ya şimdi . Ev işleri ,gelen giden vs (stüdyo ya burası) bir ton çamaşır yıkadım. Sonra çekimden sonra ortalık çok dağılıyor onları toparla. Fonlarım çok kirlendi o yüzden çektiğim fotoğrafları düzenlemekte çok zorlanıyorum. Bir fotoğraf yaklaşık 30 dakikamı alıyor :(

Yakida

From bay
Yönetici
Kusura bakmayın çay bahçesinden ayrılmak zorunda kaldım işim vardı, hemen geliyor kahveleriniz. :)
Buyurun kahveleriniz efeeem... :kahve: :kahve:

joker

Merhaba 8. Gün
Tam Üye
ooo muhabbetiniz bol olsun, çaylar içilmiş, kahveler içilmiş hatta sütlü kahveler içilmiş. Ohhh ben de mis gibi bahar havasına karşı şöyle bi köşeye kurulup, sade kahvemi yudumlayayım. Ay ne iyi ettikte şu yediveren limonu dikiverdik koca saksıya, mevsimi gelmişken çiçekleniverdi, nasıl güzel bir kokusu var. oh mis valla.

Yakida

From bay
Yönetici
Bugün çok yoruldum şöyle bir baş köşeye oturup kahvemi içeyim bari. :kahve: Ohhh çok güzel olmuş. :)