444 2 525 Numara Kime Ait?

Yazalım

Yazalım bakalım
Tam Üye
Kayıt tarihi
5 Mayıs 2021
Mesaj
57
444 2 525 nerenin numarası, oldukça merak ediliyor. Bu numara, Akbank'ın Müşteri Hizmetleri Numarası olup, güvenli bir numaradır. 444 25 25 numarası, son derece sık aradığı için, müşteriler tarafından dolandırıcılık numarası sanılsa da, bunun gerçekliği yoktur ve numara Akbank'a aittir.

Bu numara, internette oldukça fazla şikayete konu olmuş ve özellikle kredi kartı ve kredi bildirimleri için son derece ısrarlı aramalar nedeniyle birçok kişi tarafından engellenmiştir.

Akbank, kendi numarası dışında başka numaralardan gelen aramaları ve mail yoluyla yapılan şifre taleplerini kesinlikle dikkate almamanızı ve 444 2 525 numaralı telefona bildirmenizi tavsiye ediyor.

Bankacılık sektöründe, müşteriye dönük en büyük sorunlardan biri olarak gösterilen bu dolandırıcılık faaliyetlerine karşı en iyi korunma yöntemi, bankaların sizden asla şifre istemediklerini bilmeniz.

444 25 25 kime ait ve benzer sayısız içeriğimizden haberdar olmak için 3 saniyelik kayıt işlemi ile sitemize hemen kayıt olun ve sürprizleri kaçırmayın! Dilerseniz, konulara kayıt olmadan da aşağıdaki kutuya yazarak cevap gönderebilirsiniz!

 
Moderatörler tarafından düzenlendi:
Top